Sveiki! Esu Vytautė 🙂

Programavimas
Programavimas

Programavimas mane sudomino jau mokykloje

Iš pradžių 2 metus lankiau JKM (jaunųjų kompiuterininkų mokyklą), kurią baigiau su pagyrimu, o tada mokiausi sustiprintoje IT klasėje (remiamoje IT įmonės NFQ), kur gerokai praplėčiau savo technologinį akiratį bei taip pat baigiau su pagyrimu. Taip pat mokiausi ir front-end programavimo akademijoje. Patirties įgavau ir dirbdama internetinių projektų vadybininko padėjėja kelionių organizatoriuje „Laivė“, kur programavimas naudingas man buvo kuriant šios įmonės internetines svetaines. Šiuo metu studijuoju programų sistemas Kauno technologijos universitete (KTU).

Norėčiau ir su Jumis pasidalinti per visą šį laiką savo sukauptomis žiniomis. Todėl nusprendžiau pradėti kurti C# kalbos mokymus, kurie būtų prieinami ir įkandami visiems, norintiems išmokti programuoti laisvu metu po darbų, rūpinimosi šeima, namais ir augintiniais, sporto ar kitų dienos veiklų. Taigi, noriu paskatinti Jus domėtis, prisijaukinti technologijas bei prisijungti prie C# (.NET) mokymų bei sužinoti, kuo gi tas programavimas yra įdomus. 

Kuo programavimas naudingas?

Išmokę C# ne tik praplėsite akiratį, išmoksite šių laikų žmogui naudingų programavimo įgūdžių, bet galėsite ir pradėti kurti projektus savarankiškai, praktikuotis, o galiausiai – siekti karjeros IT srityje.

Išmokti programuoti naudinga ne tik tiems, kas nori tapti programuotojais, tačiau ir visiems kitiems, neabejingiems technologijoms. Gali taip nutikti, jog vos susipažinę su programavimo pagrindais pamatysite, jog galite pasilengvinti savo kasdienį darbą, gyvenimą kokia nors paprasta programėle, kurią anksčiau nė nesusimąstėte, jog galėtumėte pasirašyti PATYS.

Tad jei kas paklaustų ar programavimas naudingas kasdieniame gyvenime, neabejotinai atsakyčiau taip!

Vytautė Lipeikaitė