WordPress kursai ir SEO principai

WordPress svetainių kūrimo ir SEO paslapčių kursai online

Kokia mokymosi sistema?

Viskas labai paprasta! Jūs nusiperkate kursus, o mes jums iškart atsiunčiame visą medžiagą. Mokotės jums patogiu metu, o mes suteikiame pagalbą, jei užstringate. 

WordPress svetainių kūrimo ir SEO principų kursai

Trukmė

6 pamokos

Trukmė iki 35 min.

Kaina (AKCIJA!)

145 eur

Už visą mokymų programą
bei konsultacijas

Vieta

Online

Mokysitės neišeidami iš namų,
JUMS patogiu metu

Ką galėsite nuveikti su įgytomis žiniomis?

WordPress kursai išmokys jus kurti svetaines su WordPress svetainių kūrimo ir turinio valdymo sistema. Galėsite kurti savo tinklaraščius (blogus), elektronines parduotuves, prie įvairių įrenginių prisitaikančias svetaines, statines svetaines. Taip pat išmoksite ir priimti užsakymus iš klientų, atvaizduoti paveikslėlius, video, pridėti elementams animacijas.

Galėsite savarankiškai valdyti savo kuriamos svetainės turinį ir ją administruoti ir jums nebereikės aplinkinių pagalbos. Tai puikus privalumas tiems, kurie jau turi svetaines, bet nuolat susiduria su problema, jog reikia profesionalių paslaugų, norint atnaujinti svetainės duomenis, dizainą ar atlikti smulkius pakeitimus. 

Galėsite pristatyti save ar savo verslą sukurdami tam tikslui skirtą internetinę svetainę ir taip parodydami save pasauliui bei pritraukdami daugiau klientų ir parduodami savo prekes.

Išvystę savo svetainę išmoksite sukurti jai aukšą SEO (search engine optimization) balą. SEO reikalingas, jog jūsų svetainė būtų randama paieškos sistemose ir būtų rodoma pirmuosiuose rezultatų puslapiuose, o ne slėptųsi toli toli 20-tajame Google puslapyje.

Taigi, šie kursai gali būti jums naudingi:

Atrask save ir savo kūrybiškumą svetainių kūrime

Prisijunk ir išbandyk savo jėgas

WordPress puslapių kūrimas - kas, kaip ir kodėl?

Wordpress yra viena populiariausių internetinių svetainių kūrimo platformų. Su šiu įrankiu yra sukurta per 40% visų pasaulio interneto svetainių. O turinio valdymo sistemų rinkoje (CMS – content management system) WordPress visiškai dominuoja užimdama daugiau nei 60% rinkos:
Wordpress kursai
1mln. populiariausių svetainių naudojamos platformos

WordPress svetainių kūrimo ir valdymo sistema tokia populiari ne veltui.

Galima įvardyti nemažai WordPress sistemos privalumų:

Paprasta. Nereikia mokėti programuoti, turėti dizaino žinių, būti marketingo specialistu.

Lengva perprasti. Turint bazines WordPress naudojimo žinias puslapių kūrimas tampa labai intuityvus ir pakankamai aiškus procesas.

Greitas rezultatas. Kurti svetaines smagu, nes tai vizualus darbas – pakeičiate elemento vietą, spalvą ar kitą savybę ir iš karto matote, kaip tai atrodo. Tuo šis darbas ir jaudinantis bei žavus. Be to, svetainę sukurti galima labai greitai – priklausomai nuo jūsų poreikių ir laiko investicijų.

Galinga. Su WordPress sukurtos tokios svetainės kaip CNNFortuneWalt DysneyŠvedijos oficiali svetainė bei begalė kitų.

Redaguojama. Galite koreguoti kiekvieną svetainės detalę ir turite daug kontrolės puslapio išvaizdai.

Lengvai prieinama pagalba. Kadangi WordPress platforma yra labai populiari ir plačiai naudojama visame pasaulyje, nesudėtinga gauti pagalbos internete ir rasti jau anksčiau su problema susidūrusių žmonių pateikiamus sprendimus.

Tai tik pagrindiniai WordPress turinio valdymo sistemos privalumai. Dar daug jų pastebėsite patys, kai imsitės praktikuotis ir kurti savo svetaines su šia sistema.

Galbūt šie WordPress kursai - kaip tik tau?

Taigi, kviečiame prisijungti į WordPress svetainių kūrimo kursus, kur išmoksite ne tik svetainių kūrimo, bet ir SEO (search engine optimizaction) paslapčių. Norint prisijungti, jums nereikia visiškai jokių pradinių svetainių kūrimo žinių, nes viską išmoksime nuo NULIO. WordPress kursai supažindins su visais svarbiausiais svetainių kūrimo bei SEO principais, o taip pat suteiks galimybę pasipraktikuoti ir specialiai tam skirtame mūsų puslapyje, kur WordPress aplinkoje galėsite išsibandyti visus, kuriuos tik norite funkcionalumus bei įtvirtinti pamokų žinias.
Mokymų programą ir registraciją rasite žemiau, arba galite tiesiog paspausti čia.

Įgyk vertingų žinių

Prisijunk ir išmok kurti svetaines nuo pat pradmenų.

WordPress kursai - privalumai

Galimybė konsultuotis

Galėsite klausti bei gauti rūpimus atsakymus ir pagalbą.

Pažymėjimas

Baigę šiuos kursus gausite savo naujas žinias įrodantį pažymėjimą.

Praktika

Galėsite praktikuotis paskaitose sužinotus dalykus specialiai mokymams skirtoje svetainėje mūsų studentams. Turėsite galimybes išsibandyti mokymuose aptariamus funkcionalumus, viską "paliesti" patys.

Užduotys

Po kiekvienos pamokos galėsite pasinaudoti praktinėmis užduotimis įgudžiams užtvirtinti ir formuoti

Patogus laikas

Paskaitos pateikiamos video formatu. Jas galėsite peržiūrėti sau patogiu laiku. Tai juk - online mokymai!

Tapk technologijų asu

Mokykis ir įgyk žinių, kurios pravers įvairiose srityse

Mokymų programa

Ką sužinosite per šiuos kursus?

Šie WordPress kursai padės suprasti ir įsisavinti esminius svetainių kūrimo principus bei išlavinti darbo su WordPress sistema įgūdžius. Aptarsime ir SEO principus, kuriuos teisingai pritaikius jūsų svetainė galės išpopuliarėti greičiau ir užtikrinčiau. SEO žinios - tai kiekvienam svetainės kūrėjui naudingas menas, leidžiantis protingai panaudojant ir išdėstant turimą informaciją aplenkti jūsų įmonės konkurentus, iškelti savo tinklalapį į pirmąsias paieškos rezultatų pozicijas.
Taigi, detaliau. Ko konkrečiai šie WordPress kursai jus išmokys:

Bendros žinios

#Susipažinimas su WordPress aplinka
#Temų ir įskiepių instaliavimas, atnaujinimas
#Puslapių kūrimas ir redagavimas
#Įrašų kūrimas ir redagavimas
#Meniu kūrimas
#Darbas su Elementor įskiepiu
#Darbas su OceanWP tema
#Registracijos bei kontaktinių formų kūrimas
#Blogo kūrimas

SEO žinios

#SEO principai ir gudrybės
#Google Analytics
#Rank Math SEO įskiepis
#Google Search Console
#sitemap
#kešavimas
#Autoptimize įskiepis
#SSL sertifikatai

Kita

#Elektroninės parduotuvės kūrimas su WooCommerce įskiepiu
#HTML ir CSS pagrindai

Šie WordPress kursai suteiks ne tik teorinių žinių, bet leis ir informaciją įtvirtinti praktikuojantis mūsų studentams skirtoje internetinėje svetainėje WordPress aplinkoje. Po kiekvienos pamokos galėsite užtvirtinti žinias atlikdami specialiai tos paskaitos turiniui pritaikytas užduotis.

Šie WordPress kursai suteiks jums tvirtą pradinių žinių bagažą. Toliau viskas priklausys tik nuo jūsų, kurią svetanių kryptį pasirinksite, kur toliau norėsite gilinti savo žinias ir su kokiais projektais norėsite dirbti. Tas, kuris moka kurti svetaines, šių dienų darbo rinkoje tikrai ras ką veikti: galite tapti svetainių kūrėju, dizaineriu, testuotoju, SEO ekspertu arba įkurti savo verslą, kuriam svetainė padės išpopuliarėti ir pritraukti daugiau klientų. 

Kviečiame registruotis ir išmokti kurti svetaines su WordPress bei sužinoti, kas yra SEO bei kokie pagrindiniai jo principai. Užpildykite registracijos anketą žemiau, ir su jumis susisieksime!