WIX kursai - išmokite svetainių kūrimo

WIX svetainių kūrimo kursai online

Šiuo metu galimos kursų pradžios datos:

2024 m. gegužės 7d.

2024 m. gegužės 21d.

WIX svetainių kūrimo kursai (NAUJIENA!)

Trukmė

3 pamokos

Pamokos trukmė 35-40 min.

Kaina

45 eur

Už visą mokymų programą

Vieta

Online

Mokysitės neišeidami iš namų,
JUMS patogiu metu

Apie mokytoją: WIX svetainių kūrimas su Evelina Radlinskaite

WIX kursai

Evelina jau daug metų dirba el. parduotuvės administratore, yra baigusi IT studijas, programavimo kursus. Taip pat šiuo metu dirba su vaikais Devbridge Sourcery Academy for Kids, kur dalijasi savo patirtimi su mažaisiais taip padėdama kurti jiems tvirtą IT pagrindą. 

Evelina pabrėžia, jog lengviausia ir įdomiausia mokytis tuomet, kai pamokos yra naudingos bei pritaikomos praktiškai. Būtent tokias pamokas bendradarbiaujant Klavisas.lt bei Evelinai kartu ir siekėme sukurti, o dabar pagaliau pateikiame ir jums!

Ką galėsite nuveikti su įgytomis žiniomis?

WIX kursai išmokys jus kurti svetaines su WIX svetainių kūrimo ir turinio valdymo sistema. Galėsite kurti savo tinklaraščius (blogus), elektronines parduotuves, prie įvairių įrenginių prisitaikančias svetaines. Taip pat išmoksite ir priimti užsakymus iš klientų, atvaizduoti paveikslėlius, video, žemėlapius, pridėti elementams animacijas.

Galėsite savarankiškai valdyti savo kuriamos svetainės turinį ir ją administruoti ir jums nebereikės aplinkinių pagalbos. Tai puikus privalumas tiems, kurie jau turi svetaines, bet nuolat susiduria su problema, jog reikia profesionalių paslaugų, norint atnaujinti svetainės duomenis, dizainą ar atlikti smulkius pakeitimus. 

Galėsite pristatyti save ar savo verslą sukurdami tam tikslui skirtą internetinę svetainę ir taip parodydami save pasauliui bei pritraukdami daugiau klientų ir parduodami savo prekes.

Taigi, šie kursai gali būti jums naudingi:

Atrask save ir savo kūrybiškumą svetainių kūrime

Prisijunk ir išbandyk savo jėgas

WIX puslapių kūrimas - ar tai populiaru?

WIX yra viena greičiausiai populiarėjančių internetinių svetainių kūrimo platformų. Su šiu įrankiu yra sukurta daugiau kaip 8.5 milijono šiuo metu veikančių ir aktyvių svetainių, o populiariumas didžiausias Amerikoje.
wix kursai - populiarumas
Veikiančių WIX svetainių kiekis pagal šalis

Galima įvardyti nemažai WIX svetainių kūrimo sistemos privalumų:

Nemokama. Wix platforma nemokama (jei jums nereikalingos papildomos sudėtingesnės funkcijos), o prisijungimas atliekamas vos keliais veiksmais. 

Paprasta išmokti. Nereikia mokėti programuoti, turėti dizaino žinių ar būti marketingo specialistu.

Lengva perprasti. Turint bazines WIX naudojimo žinias puslapių kūrimas tampa labai intuityvus ir pakankamai aiškus procesas.

Greitas rezultatas. Kurti svetaines smagu, nes tai vizualus darbas – pakeičiate elemento vietą, spalvą ar kitą savybę ir iš karto matote, kaip tai atrodo. Tuo šis darbas ir jaudinantis bei žavus. Be to, svetainę sukurti galima ganėtinai greitai – priklausomai nuo jūsų poreikių ir laiko investicijų.

Tinkama prototipams. Svetainių kūrimas su WIX labai geras pasirinkimas, kai puslapis neturi būti labai sudėtingas, greitai sukuriamas, ir skirtas jūsų verso pradžiai, paprastesnėms funkcijoms įgyvendinti. 

Galbūt šie WIX kursai - kaip tik tau?

Kviečiame prisijungti į WIX svetainių kūrimo kursus, kur greitai ir paprastai išmoksite svetainių kūrimo su WIX paslapčių. Norint prisijungti, jums nereikia visiškai jokių pradinių svetainių kūrimo žinių, nes viską išmoksime nuo NULIO. WIX kursai supažindins su visais svarbiausiais svetainių kūrimo principais, o taip pat sekdami pamokas galėsite nemokamai praktikuotis ir taip įtvirtinti pamokų žinias.


Mokymų programą ir registraciją rasite žemiau, arba galite tiesiog paspausti čia.

Įgyk vertingų žinių

Prisijunk ir išmok kurti svetaines nuo pat pradmenų.

WIX kursai - privalumai

Galimybė konsultuotis

Galėsite klausti bei gauti rūpimus atsakymus ir pagalbą.

Pažymėjimas

Baigę šiuos kursus gausite savo naujas žinias įrodantį pažymėjimą.

Praktika

Galėsite nemokamai praktikuotis paskaitose sužinotus dalykus WIX platformoje. Turėsite galimybes išsibandyti mokymuose aptariamus funkcionalumus, viską "paliesti" patys.

Patogus laikas

Paskaitos pateikiamos video formatu. Jas galėsite peržiūrėti sau patogiu laiku. Šie WIX kursai yra online mokymai!

Prisijaukink technologijas

Mokykis ir įgyk žinių, kurios pravers įvairiose srityse

Mokymų programa

Ką sužinosite per šiuos kursus?

Šie WIX kursai padės suprasti ir įsisavinti esminius svetainių kūrimo principus bei išlavinti darbo su WIX sistema įgūdžius. Aptarsime ir SEO principus, kuriuos teisingai pritaikius jūsų svetainė galės išpopuliarėti greičiau ir užtikrinčiau. SEO žinios - tai kiekvienam svetainės kūrėjui naudingas menas, leidžiantis protingai panaudojant ir išdėstant turimą informaciją aplenkti jūsų įmonės konkurentus, iškelti savo tinklalapį į pirmąsias paieškos rezultatų pozicijas.

Taigi, detaliau. Ko konkrečiai šie WIX kursai jus išmokys:

Bendros žinios

# Prisijungimas prie WIX, pirmosios svetainės sukūrimo žingsniai
#Pagrindiniai kūrimo aplinkos navigavimo principai
#Naujų svetainės puslapių sukūrimas ir redagavimas
#Įvairių elementų (nuotraukų, video, teksto, mygtukų, nuorodų, žemėlapių, ir kt.) naudojimas
#Jau paruoštų dizainų ir šablonų naudojimas
#Registracijos formos susitikimams (pvz.: manikiūrui, šukuosenoms, masažams, treniruotėms ir pan.)
#Registracijos bei kontaktinių formų kūrimas
#Meniu sukūrimas

Platesnės žinios

#Apps pridėjimas
#Dirbtinio intelekto (AI) naudojimas
#Parduotuvės sukūrimas

Šie WIX kursai suteiks ne tik teorinių žinių, bet leis ir informaciją įtvirtinti praktikuojantis nemokamoje WIX platformoje. Po Po kiekvienos paskaitos galėsite užtvirtinti atlikdami mokytojo parodytus veiksmus pamokos metu. 

Šie WIX kursai suteiks jums tvirtą pradinių žinių bagažą. Toliau viskas priklausys tik nuo jūsų, kurią svetainių kryptį pasirinksite, kur toliau norėsite gilinti savo žinias ir su kokiais projektais norėsite dirbti. Tas, kuris moka kurti svetaines, šių dienų darbo rinkoje tikrai ras ką veikti: galite tapti svetainių kūrėju, dizaineriu, testuotoju, SEO ekspertu arba įkurti savo verslą, kuriam svetainė padės išpopuliarėti ir pritraukti daugiau klientų. 

Kviečiame registruotis ir išmokti kurti svetaines su WIX. Užpildykite registracijos anketą žemiau, ir su jumis susisieksime!